Vybavení

V chalupě je v současné době možné využívat celkem tři místnosti – kuchyň, přilehlý velký pokoj a menší ložnici.

Ve velkém pokoji jsou 3 lůžka, s přistýlkou je možné připravit až 4 lůžka. V menší ložnici je velké dvoulůžko, v chalupě se tedy v současné době pohodlně ubytuje až 6 dospělých osob. Do velkého pokoje nebo do menší ložnice můžeme na vaše přání dodat dětskou cestovní postýlku pro malé dítě.

V případě zájmu mohou naši hosté v letním období stanovat v sadu dolního statku či v okolí chalupy na našich pozemcích, které udržujeme pravidelným kosením.

V kuchyni je kredenc se základním kuchyňským vybavením (hrnce, pánve, misky, talíře, hrnky, sklenice, příbory, nože, vařečky atd.), rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednice s menším oddělením pro mražené potraviny, myčka nádobí, toustovačtopinkovač.

K přípravě pokrmů je možné využít také gril Weber na dřevěné uhlí a velké ohniště na dvoře statku.

V kuchyni je dále dřez s teplou vodu na mytí nádobí, kachlová kuchyňská kamna a kuchyňský stůl s rohovou lavicí a dvěma židlemi.

Ve velkém pokoji se kromě postelí nachází dvě křesla se stolkem, knihovna s knihami, hrami a omalovánkami pro dospělé i děti, dětský stoleček se židličkou, lavicí a dětskými hračkami, skříňka s lůžkovinami, rádio, malá nika s poličkou a kachlová kamna na topení dřevem.

menší ložnici jsou dvě postele, stojan s ramínky na oděvy, nika s policemi a kamna na topení dřevem.

V chalupě je dále koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo se spodní skříňkou, polička na odkládání věcí a oddělené WC – koupelna i WC jsou vytápěny pomocí otopných žebříků, na kterých jsou umístěny věšáky na ručníky.