Vybavení

V chalupě je v současné době možné využívat celkem tři místnosti – kuchyň, přilehlý velký pokoj a menší ložnici.

Ve velkém pokoji je 6 lůžek, které mohou být využity jako 6 samostatných lůžek nebo jako 3 dvoulůžka (jedná se o 6 stohovatelných postelí). V menší ložnici je velké dvoulůžko, v chalupě se tedy v současné době pohodlně ubytuje osm dospělých osob.V případě zájmu je možné dodat další přistýlky pro přenocování ve vašich spacích pytlích. Do velkého pokoje nebo do menší ložnice můžeme na vaše přání dodat dětskou cestovní postýlku pro malé dítě.

V případě zájmu mohou naši hosté v letním období stanovat na dvoře bývalého statku či v okolí chalupy na našich pozemcích, které udržujeme pravidelným kosením.

V kuchyni je kredenc se základním kuchyňským vybavením (hrnce, pánve, misky, talíře, hrnky, sklenice, příbory, nože, vařečky atd.), rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednice s menším oddělením pro mražené potraviny, dále jsou zde základní ingredience pro vaření (koření, sůl, cukr atd.).

K přípravě pokrmů je možné využít také gril Weber na dřevěné uhlí a velké ohniště na dvoře statku.

V kuchyni je dále dřez s teplou vodu na mytí nádobí, kachlová kuchyňská kamna a kuchyňský stůl s rohovou lavicí a dvěma židlemi.

Ve velkém pokoji se kromě postelí nachází dvě křesla se stolkem, knihovna s knihami, hrami a omalovánkami pro dospělé i děti, dětský stoleček se židličkou, lavicí a dětskými hračkami, skříňka s lůžkovinami, televizor, rádio, malá nika s poličkou a kachlová kamna na topení dřevem.

menší ložnici jsou dvě postele, stojan s ramínky na oděvy, nika s policemi a kamna na topení dřevem.

V chalupě je dále koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo se spodní skříňkou, polička na odkládání věcí a oddělené WC – koupelna i WC jsou vytápěny pomocí otopných žebříků, na kterých jsou umístěny věšáky na ručníky.

Součástí chalupy je i prostor bývalého chléva, kde se dají uložit kola, lyže atd.

Na dvoře je pískoviště s hračkami pro naše nejmenší návštěvníky.