Vybavení

V chalupě je v současné době možné využívat celkem tři místnosti – kuchyň, přilehlý velký pokoj a menší ložnici.

Ve velkém pokoji jsou dvě lůžka. Nicméně je možné pokoj doplnit o pohodlnou přistýlku na tři lůžka, v menší ložnici jsou dvě lůžka, v chalupě se tedy v současné době pohodlně ubytuje pět dospělých osob. V případě zájmu je možné dodat další přistýlky pro přenocování ve vašich spacích pytlích.

Do velkého pokoje nebo do menší ložnice můžeme na vaše přání dodat dřevěnou postýlku pro dítě ve věku 0–6 let (máme vlastní).

Kdo by měl chuť, může v letním období stanovat na dvoře bývalého statku či v okolí chalupy na našich pozemcích, které udržujeme pravidelným kosením.

V kuchyni je kredenc se základním kuchyňským vybavením (hrnce, pánve, misky, talíře, hrnky, sklenice, příbory, nože, vařečky atd.), rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, lednice s menším oddělením pro mražené potraviny, dále jsou zde základní ingredience pro vaření (koření, sůl, cukr, mouka atd.).

K přípravě pokrmů je možné využít také elektrický gril Weber a velké ohniště na dvoře statku.

V kuchyni je dále dřez s teplou vodu na mytí nádobí, kuchyňská kamna a kuchyňský stůl se čtyřmi židlemi.

Ve velkém pokoji se kromě dvou postelí nachází dvě křesla se stolkem, knihovna s knihami, hrami a omalovánkami pro dospělé i děti, dětský stoleček se židličkou, lavicí a dětskými hračkami, skříňka s lůžkovinami, televizor, rádio, malá nika s poličkou a kamna na topení dřevem.

menší ložnici jsou dvě postele, stojan s ramínky na oděvy, nika s policemi a kamna na topení dřevem.

V chalupě je dále koupelna se sprchovým koutem, umyvadlo se spodní skříňkou, polička na odkládání věcí a oddělené WC – koupelna i WC jsou vytápěny pomocí otopných žebříků, na kterých jsou umístěny věšáky na ručníky.

Součástí chalupy je i prostor bývalého chléva, kde se dají uložit kola, lyže atd.

Na dvoře je pískoviště s hračkami pro naše nejmenší návštěvníky.